zastavka

ОСББ "О40"

03035, Київ

вул. Патріарха Мстислава Скрипника,40

Розглядали питання та прийняли рішення:

 

1. Після реєстрації ОСББ в Держреєстрі необхідно створити особистий електронний кабінет в податковій та пенсійному фонді  та зареєструвати ОСББ"О40" як неприбудкову організацію. Відповідальна - Свешнікова Л. Термін - 1 тиждень.

 

2. Тариф, оформлення відносин між ОСББ "О40" та ТОВ "Управдом" та офіційне працевлаштування консьержів в ТОВ"Управдом". Питання оформлення відносин потребує ретельного переговорного процесу та узгодження всіх пунктів. На попередній зустрічі з Івлєвим В. Правління просило показати всю затратну частину нашого будинку, для цього потрібна була присутність головного бухгалтера ТОВ "Управдом", яка на той час була у відпустці. Наразі плануємо наступну зустріч. Стосовно консьєржів, на останній зустрічі ТОВ"УправДом" надав розрахунок платні за офіційне працевлаштування в розмірі 340 грн з квартири, на що Правління нагадало, що перед Загальними Зборами ТОВ "Управдом" в своїй пропозиції, щодо обслуговування нашого будинку, вказав оплату за консьєржів 250 грн/квартири, яка завізована підписом Івлєва В. та печаткою, і за яку проголосувала більшість мешканців нашого будинку. Переговорний процес з цих питань триває. Листування з директором ТОВ"Управдом" веде Фоков П. 

 

3. Скласти перелік ремонтних робіт  нашого будинку по-секційно. Даний перелік покаже, які роботи відносяться до поточного ремонту, які до капітального, що дозволить зпланувати кошторис. Відповідальні: 1 секція - Гончаров А., Бинецкая В., 2 секція - Векла В., Хорошавіна О., 3 секція - Гречишкіна А., Висоцький П. Термін - 1 тиждень.

 

4. Від ТОВ "НоваПошта" надійшла пропозиція на установку поштоматів в холах секцій, за розміщення яких буде нараховуватися на обслуговування нашого будинку 200 грн щомісячно. Поштомати розраховані тільки на мешканців нашого будинку. Сума за розміщення, звісно незначна, але з урахуванням того, що наявність поштоматів додасть комфорту та зручності мешканцям, Правління прийняло рішення доручити ТОВ"Управдом" оформити договір з ТОВ "Нова Пошта" на розміщення поштоматів.

Таблиця в текстовому форматі тут