zastavka

ОСББ "О40"

03035, Київ

вул. Патріарха Мстислава Скрипника,40

22.10 пройшла зустріч иніціативних сусід з представниками Правління ОСББ з приводу впорядкування ситуації з парковокою на нашій прибудинковій території.

Неодноразово було підмічено, що парковкою нашого двору користуються мешканці сусідніх будинків, що неприпустимо. Найкращим рішенням проблеми є вдосконалення системи контролю доступу на територію (СКД) ТОВ»Управдом» отримало пропозицію від компанії «Interlock security» та надало іі на розгляд:

 

 

 

 

 

 

Це додаткові витрати. Наразі маєм більш кричущу проблему – ремонт ліфтів, на вирішення якої вже почали збирати кошти. 

 

Парковка та вдосоналення СКД – це наше наступне завдання.  Просимо ознайомитись з пропозицією, що надана вище, можливо хтось має інші контакти,  було б чудово отримати ще декілька альтернативних пропозицій..

 

Роботу над покращенням ситуації з парковкою розпочинаэмо наступним чином: ініціативною групою наших співмешканців, закуплены за власны кошти і будуть всановлені бетонні клумби –обмежувачі на тротуарах нашого двору в критичних місцях, відповідно до схеми. 

 

 

Жовтим помічені найбільш критичні місця на проїзжий частині - це поворот біля котельні та на куті ТП. Є пропозиція, яка озвучена директору УД, зробити обмеження парковки з цих місцях. 

 

Сподіваємось, що рівень культури паркування наших співмешканців буде на висоті!

Таблиця в текстовому форматі тут