zastavka

ОСББ "О40"

03035, Київ

вул. Патріарха Мстислава Скрипника,40

ПРОЕКТ ПРАВИЛ ПРОЖИВАННЯ ТА ДОБРОСУСІДСТВА В БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ, ЯКИЙ РОЗТАШОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ: М. КИЇВ, ВУЛИЦЯ ПАТРІАРХА МСТИСЛАВА СКРИПНИКА, БУДИНОК 40

Правила  є невід'ємним додатком №8 до Договору управління. Повний текст правил Ви можете прочитати тут

Важливі тези:

- Правила є обов’язковими для всіх Власників та Користувачів Комплексу та усіх осіб, що перебувають в Комплексі та/або на території Комплексу.

 

ВНЕСКІ:

- Для підтримання Комплексу та прибудинкової території в робочому та естетичному стані кожен Власник або Користувач робить обов’язкові внески (платежі) за управління багатоквартирним будинком та утримання прибудинкової території.

- При відсутності оплати рахунку за управління багатоквартирним будинком та утримання прибудинкової території на 60 день після припису, Управитель  блокує боржнику користування внутрішньо-будинковими інженерними мережами загального користування (подача води, теплової чи електричної енергії до квартири, приміщення, відведення каналізації від квартири, приміщення).

 

Доступ та рух на території ЖК

-За згодою більшості власників, в ЖК працює система контролю доступу.

- В’їзд на територію на автомобілі здійснюється через шлагбаум, який розташований з правого боку фасадної частини ЖК (між основною будівлею, та окремо розташованою двоповерховою будівлею), виїзд - через шлагбаум, що знаходиться з лівого боку фасадної частини ЖК. По території Комплексу здійснюється круговий односторонній рух, у напрямку від шлагбаума через який здійснюється в’їзд на територію ЖК до шлагбаума через який здійснюється виїзд з території ЖК. Додатково на проїжджій частині наноситься розмітка з напрямком руху для транспортних засобів. За порушення напрямку руху транспортних засобів, власникам ТЗ, які здійснили таке порушенням, блокується пристрій керування шлагбаумом на 2 дні. . .

- Для контролю доступу потрапляння на територію ЖК на автомобілі Власник або Користувач зобов’язан використовувати отриманий від Управителя  пристрій керування шлагбаумом. Даний пристрій та відповідній транспортний засіб заносяться в реєстр.

- Категорично забороняється виготовлення, передача/продаж дублікатів електронних ключів від хвіртки та від шлагбаумів стороннім людям, які не є Власниками, Користувачами приміщень або їх довіреними особами. У випадку виявлення таких випадків електронний ключ Власника скасовується, повторне відновлення ключів здійснюється за рахунок Власника

- Категорично забороняється виготовлення, передача/продаж дублікатів електронних ключів від хвіртки та від шлагбаумів стороннім людям, які не є Власниками, Користувачами приміщень або їх довіреними особами. У випадку виявлення таких випадків електронний ключ Власника скасовується, повторне відновлення ключів здійснюється за рахунок Власника

 

Стоянка транспортних засобів на території Комплексу

- На території ЖК залишати ТЗ на ніч мають право тільки Власники або Користувачі приміщень, ТЗ яких занесено до відповідного реєстру (з внесенням номеру автомобіля, номеру квартири або приміщення, номеру телефону для екстреного зв’язку).

- Забороняється залишати ТЗ перед під’їздом і біля вантажних ліфтів у зонах висадки/посадки (завантаження/розвантаження). Такі зони визначається розміткою жовтого кольору. Стоянка ТЗ у цих зонах дозволяється лише на час необхідний для висадки чи посадки, завантаження чи розвантаження,  а також у період з 18-ої до 8-ої години, а у вихідні і святкові дні цілодобово.

 

Служба консьєржів

-За згодою більшості власників, в Комплексі організовується служба консьєржів

- Власник або Користувач приміщень обов’язково щомісяця має сплачувати внесок за службу консьєржів, в розмірі затвердженому Загальними зборами співвласників

- Консьєржі формують реєстр Власників і Користувачів приміщень, в яких зазначені номер квартири і номер телефону Власника і Користувача для екстреного зв’язку

- Консьєржі у період з 7-ої до 22-ої години допускають сторонніх осіб (гостей, відвідувачів, кур’єрів служб доставки і т.д.) в хол 1 поверху чи на поверхи секції, лише за умов попереднього повідомлення від власника/користувача квартири/приміщення про прибуття таких осіб. В інших випадках сторонні особи до секцій консьєржами не допускаються. У період з 22-ої до 7-ої години допуск в секції здійснюється особисто власниками/користувачами квартир/приміщень.

 

Положення про Місця Загального Користуван

-Власники та Користувачі, а також запрошені ними особи  зобов’язані дбайливо ставитись до спільного майна (МЗК, допоміжні та технічні приміщення, інженерні мережі, прилади та обладнання Комплексу).

-Забороняється перегороджувати місця загального користування, встановлювати додаткові двері, перегородки, захаращувати вільний прохід в загальних коридорах

- Власник або Користувач може розмістити біля дверей власного приміщення дитячі візочки, іграшки, дитячі велосипеди, тощо, при умові, якщо вони охайно зберігаються, не заважають сусідам, не звужують шлях евакуації

-Для паління цигарок Власники та Користувачі використовують виключно свої приміщеннях. Забороняється палити цигарки та  будь-які інші пристрої в місцях загального користування, особливо на дитячому майданчику. Категорично заборонено скидати попіл і недопалки з вікон, балконів і лоджій, на сходові отвори та/чи на вулицю.

 

Фасад, прибудинкова територія та Об’єкти благоустрою.

- Власники та Користувачі, а також запрошені ними особи зобов’язані дбайливо ставитись до опорядження будинку та об’єктів благоустрою, охайно поводитись на прибудинковій території

-Власники та Користувачі приміщень, мають право засклити відкриті балкони та лоджії виключно у випадках та з дотриманням порядку, встановленого законодавством України, та у відповідності будівельним і пожежним нормам і правилам. Управитель, інші Власники,  ОСББ і його органи не несуть відповідальності за дії чи бездіяльність Власників та/або Користувачів, дії яких щодо скління  відкритих балконів та лоджій не відповідають чинному законодавству, паспорту фасаду та проектній документації

 

Домашні тварини

- Категорично забороняється вигулювати собак чи котів на прибудинковій території, прилеглій до дитячих майданчиків, на газонах і клумбах.

- . Власник домашніх тварин зобов'язані негайно прибирати екскременти власних домашніх тварин на території МЗК та Прибудинковій території. У разі, якщо на території ЖК буде виявлено неприбрані екскременти домашніх тварин, Управитель силами власного персоналу прибирає їх, після чого вживає заходи для встановлення особи, яка під час вигулу домашньої тварини не прибрала за нею екскременти. У разі встановлення такої особи (наявність підтвердження у вигляді фото- чи відео- фіксації події, або підтвердження свідків), Управитель виставляє відповідному власнику квартири/приміщення, в якій проживає ця особа, рахунок за надання послуг з прибирання екскрементів за тваринами, в розмірі, що відповідає повної вартості відшкодування витрачених матеріалів та людино-годин.

 

Проведення ремонтних робіт та режим тиші

-Ремонтно-будівельні роботи в Комплексі проводяться виключно у робочі дні в період з 9.00 до 18.00. Крім того, з 13.00 до 15.00 виконуються тільки тихі ремонтно-будівельні роботи, які не супроводжуються надмірним шумом. В суботу дозволяється виконання тільки безшумних робіт. В неділю та святкові дні ремонтні роботи заборонені. 

Монтаж зовнішніх блоків кондиціонерів, можна виконувати тільки в місці, передбаченому проектом (касета на фасаді).

- Власники та Користувачі Квартир та Приміщень, їхні гості та відвідувачі повинні дотримуватись режиму тиші в нічний час з 22.00 (двадцять другої) години вечора до 8.00 (восьмої) години ранку.