zastavka

ОСББ "О40"

03035, Київ

вул. Патріарха Мстислава Скрипника,40

17.09.2020 було проведено планову перевірку пасажирських та грузових ліфтів нашого будинку. За результатами перевірки обслуговуюча компанія "Київенергопроект" склала наступні дефектні акти:

 

 

 

 

 

Компанія "Київенергопроект" направила комерційну пропозицію по усуненню проблем ліфтів 2 і 3 секції управляючій компанії "УправДом", яка в свою чергу, надала її на розгляд Правлінню ОСББ.

 

 

 

 

Правління ОСББ  запросило техпаспорти ліфтв, вивчило питання, направили в "УправДом" прохання перепрограмувати ліфти, На сьогодні ліфти, після того як підняли пасажирів на поверх,  завжди спускаються на парковку на 1 пов, що на нашу думку призводить до більшого навантаження на механізми,  яке і так не маленьке.  

Листи, надіслані ТОВ"УправДом" :

 

 

 

Нажаль механізми та обладнання вийшло з ладу передчасно, зазвичай таке відбувається через років 10...15, але маєм те що маєм. Компанія "Київенергопроект" є таким собі монополістом в обслуговуванні ліфтів, з консультацій з*ясували що ціни у них дещо завишені, але щоб знайти експерта та компанію, яка на себе візьме відповідальність за небезпеку мешканців потрібні додаткові кошти та час. Звуки в ліфті 2 секції підтверджують, що проблема не надумана і  існує, її потрібно вирішувати і не ризикувати життям пасажирів. Тому було проведені збори Правління ОСББ "О40" . Питання та рішення відображені в протоколі.

 

 

Загальна сума комерційної пропозиції по ремонту ліфтів - 310 017 грн, ділимо на 27 588 кв.м нашої площі і отримуємо 11.24 грн/кв.м . Просимо сплатити кошти на ремонт ліфтів. Чим скоріше це зробимо, тим скоріше нам все полагодять!

Таблиця в текстовому форматі тут