zastavka

ОСББ "О40"

03035, Київ

вул. Патріарха Мстислава Скрипника,40

На Загальних зборах мешканці не вибрали Управляючу Компанію, ні один з претендентів не набрав 50%+1. 

 

Для вибору та підписання договору з Управителем, вирішення питання розміру внеску за управління нашим будинком ми маєм провести наступні Загальні збори, але це відбудеться в передбаченому законом про ОСББ режимі після відміни карантину. Наразі ми залишаємся з обслуговуванням ТОВ "Управ Дом" 

 

Посилаючись  на економічні (інфляція) та законотворчі (підвищення мін.з/п) події в Україні ТОВ "УправДом" вивів

тариф для обслуговування нашого будинку  - 12.5 грн/кв.м.

  

Пропозиція внеску за управління будинком від ТОВ"Управдом" : 

Розшифровка тарифу в тексовому файлі тут, скан підписаної пропозиції з печаткою тут  

ДиректорТОВ"Управдом" Владислав Івлев тел.  095 399 24 57

 

ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ КОМФОРНОГО ПРОЖИВАННЯ ТА УТРИМАННЯ БУДИНКУ В ГІДНОМУ СТАНІ МИ ХОЧЕМО:

 

1. Не бути заручниками недобросовісних сусід, які своєчасно не сплачують рахунки. Для цього Управитель (управляюча компанія) має підтримати прийняту Загальними зборами систему стимулювання своєчасних оплат рахунків та взяти на себе адміністрування цього питання.

2. Територія нашого комплексу має бути більш небезпечною та зручною. Для цього потрібно розробити систему контроля зовнішнього паркування автомобілів мешканців нашого будинку, обміркувати можливість нічної охорони території, встановлення відеоспостереження. 

3. Обслуговування та експлуатація вбудованої котельні має відповідати всим нормам та стандартам. Компанії, які це здійснюють повинні мати відповідні ліцензії та дозволи.

4. Мати службу конс'єржів по 3 на кожну секцію, з однаковою зарплатнею, з обов'язковою до оплати графою в квітанції. Щоб не порушувати закон праці, конс'єржі мають бути офіційно працевлаштовані (в штаті Управляючої компанії.

5. Оперативне опрацювання аварійних заявок мешканців (сантехнік, електрик). 

6. Мати ефективну та раціональну диспетчеризацію (пожежна, ліфтова, котельні, тощо) та обгрунтовані витрати на неї.

7. Сучасні способи комунікації між мешканцями та Управителем (Управляючою компанією) - сайт, особовий кабінет, можливість оплати рахунків он-лайн.  Фінансову звітність, плани про ремонт кожного кварталу розміщувати на сайті та в загальнодоступних місцях.

8. Режим роботи Управителя (управляючої компанії) має бути адаптованим і бути зручним для мешканців будинку. Мешканці хочуть мати можливість звертатися до Управителя (управляючої компанії ) в суботу і до 20.00 години в будні.

9. Управитель (управляюча компанія) має слідкувати за станом будинку, своєчасно сповіщати Правління та мешканців про необхідність ремонтів, складати кошторис, знаходити субпідрядні організації, контролювати якість виконаних робіт.

10. Обслуговування будинку та прибудинкової території, частота виконання тих чи інших робіт  має відповідати нормам прописаним в статі 217 ЖКХ (детально ознайомитись з переліком робіт та періодичністю їх виконання можна тут)

 

ТОВ "Управдом"  

Пропозиція від ТОВ"Управдом" 

Розшифровка тарифу в тексовому файлі тут, скан підписаної пропозиції з печаткою тут  

ДиректорТОВ"Управдом" Владислав Івлев тел.  095 399 24 57

 

ТОВ "Муніципал"  ( входить до групи компаній з КиївКомфортСервіс)     

Детальну інформаціїю про ТОВ "Муніципал", методи роботи та структуру. Ви можете прочитати  в презентації  

на сторінці https://www.facebook.com/KyivKomfortServis/   та тут https://urban-tm.com.ua/ є інформація про компанію, та приклад   особистого кабінету споживача

Пропозиція  від ТОВ"Муніципал" 

Розшифровка тарифу в текстовому файлі тут, скан підписаної пропозиції з печаткою тут

Директор ТОВ "Муніципал" Ірина Корчак тел. 067 147 78 59

Таблиця в текстовому форматі тут