zastavka
gallery/41d000_7b18cec34e3381349f438d80dd01477b
gallery/4422f9_35ef9028a11746d9ac4c65a62f474496_mv2

ОСББ "О40"

03035, Київ,

вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 40

ТОВ "Управдом" є Управляючою компанією від забудовника нашого будинку. 

 

В листопаді "Управдом" провів збори на яких сповістив мешканців нашого будинку що тарифу за утримання прибудинкової території 9.38 грн/кв.м не вистачає на поточні витрати і поставив перед фактом, що  в квітанціях за грудень під графою про тариф 9.38 буде стояти ще одна графа про додаткову сплату 6.19 грн/кв.м.

 

Одначе, в квітанціях за грудень мешканці будинку побачили прописаний тариф 15,57 грн/кв.м, чим порушило своє ж рішення, і що, природньо обурило всих мешканців. 

 

Актавні співвласники створили ініциативну групу для того щоб по-перше розібратися в  ситуації з тарифом, а по-друге щоб почати роботу по створенню ОСББ, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому і тримати ситуацію під контролем, а не бути заручником односторонніх дій Управляючої компанії.

 

По тарифу, після роз'яснень юриста, були складені індивідуальні заяви де мешканці категорично не погоджувались з діями "Управдома". Це подіяло, і Управдом ініціював зустріч для роз'ясненя . На зустрічі були представлені фінансові розкладки тарифу та обгрунтування їх вимог. Одначе після аналізу та переврки всих позицій, ініциативна група довела що тариф 15.57 значно завищений. Після доводів, "Управдом" запропонував тариф 13.5 грн/кв.м.

 

Паралельно вивчалась ринкова пропозиція щодо обслуговування подібних ЖК іншими Управляючими компаніями, в чому приймали участь багато небайдужих мешканців і було виявлено, що середня ринкова пропозиція  в сусідніх ЖК складає 10,5...11 грн/кв.м. 

 

Про це, на черговій зустрічі ініціативна група повідомила "Управдом". Наша Управляюча коммпанія наполягає, що наш будинок не можна порівнювати з сусідніми ЖК, через наявність власної котельні, що веде до додаткових витрат на її обслуговування та експлуатацію. Остання пропозиція по тарифу, яку озвучив засновник "Управдома" склала 12.5 грн./кв.м.

 

Звичайно, це вже  краще, і наближається до ринкової пропозиції, але ми вже знаємо що є Управляючі компанії, які готові взяти нас на обслуговування за 10...11 грн. Тут варто зважити, чи готові ми, мешканці будинку, після створення ОСББ, піти на зміну Управляючої компанії, що призведе до некомфортного перехідного періоду (від 2 до 6 місяців), а саме ми проживемо передачу справ від однієї УК іншій, переоформлення договорів з монополістами (газ, електроенергія, вода) , розборки по боргам наших недобросовісних сусідів, які не сплачували комунальні і накопичилась значна загальна сума і яку ми всі змушені будем погасити.

 

В іншому разі ми створюємо ОСББ, погоджуємося на тариф 12.5 грн/кв.м і надаєм ТОВ "Управдом"  шанс довести свою клієнтоорієнтовність і  побудувати роботу з управління будинком на наших умовах і за нашими вимогами та побажаннями.